Mirror w swoim ekskluzywnym artykule informuje, że West Ham United mocno zabiega o transfer Emmanuela Dennisa z Watfordu. Młoty mają zaoferować Watfordowi 20 milionów funtów.

David Moyes chce wzmocnić swoją linię ataku przed nowym sezonem. Jednym z kandydatów do obsadzenia pozycji napastnika jest Emmanuel Dennis z Watfordu. Po spadku Szerszeni z Premier League, odejście ich najlepszego napastnika jest kwestią czasu.

Nigeryjczyk w tym sezonie ligowym zdobył 10 bramek i zaliczył sześć asyst – co jak na gracza 19. drużyny w Premier League jest bardzo dobrym rezultatem. 24-latek jest wysoko oceniany przez wiele klubów z Anglii, ale obecnie najpoważniej łączy się go z transferem na London Stadium.

Po spadku Watfordu tygodniówka Dennisa ulegnie znacznemu pomniejszeniu, ale klub z Vicarage Road będzie chciał sprzedać swoją gwiazdę, aby zrekompensować sobie, spadek przychodów, które są gwarantowane w Premier League.

Dennis trafił do Watfordu za 3 miliony funtów z Club Brugge, a teraz jest wyceniany na 20-30 milionów. Newcastle United również chce reprezentanta Nigerii, ale to West Ham może zaoferować piłkarzowi grę w europejskich pucharach.

David Moyes będzie miał dużo pieniędzy do wydania, po tym jak klub nikogo nie pozyskał w zimowym oknie transferowym. Wydatek 20 milionów funtów na bramkostrzelnego napastnika nie powinien być problemem dla West Hamu.