ExWHUemployee twierdzi, że Nathan Trott jest gotowy do odejścia z West Ham United. Bramkarz, jeśli dopełni formalności (np uzyska pozwolenie na pracę), wkrótce przeniesie się do norweskiej drużyny Tromso. Wypożyczenie  z pewnością byłoby dla niego właściwym posunięciem.

22-latek był w tym sezonie pięć razy na ławce Hammersów i zaliczył występ  w Pucharze Anglii – zmienił Łukasza Fabiańskiego pod koniec spotkania. Rozegrał 60 występów w drużynie West Ham poniżej 23 lat, zachowując przy tym 17 czystych kont.

Jednak na London Stadium, Trott jest za Łukaszem Fabiańskim i Darrenem Randolphem w kolejności bramkarzy. David Moyes najwyraźniej uważa, że ​​młody golkiper nie jest jeszcze gotowy do regularnej gry w Premier League.

Norweskie okienko transferowe jest otwarte do 1 kwietnia, więc jeśli Trott chce przeprowadzić się do Tromso i spełni kryteria, nie ma powodu dla którego taka przeprowadzka miałaby się nie udać

Miejmy nadzieję, że regularny futbol w Norwegii jest dokładnie tym, czego potrzebuje Nathan, aby kontynuować swój rozwój piłkarski.