Łukasz Fabiański, Kurt Zouma i David de Gea, to zawodnicy, którzy otrzymali najwyższe noty po dzisiejszym meczu na London Stadium. Media wychwalają Łukasza Fabiańskiego, ponieważ on miał najtrudniejsze zadanie – zatrzymać najlepszego strzelca świata. I wielokrotnie udowadniał Portugalczykowi, że to on jest górą, wyraźnie frustrując tym napastnika Czerwonych Diabłów. 

Brytyjscy eksperci pod wrażeniem Fabiańskiego

Po niedzielnym spotkaniu na pewno zasłużył na pochwały, ponieważ bez niego porażka mogłaby być zdecydowanie wyższa. Zwróciły na to uwagę brytyjskie media, które doceniły Polaka i nagrodziły go świetnymi ocenami.

Dziennikarz „Sky Sports” zaznaczył, że  tak wysokich not jak Fabiański,  nie otrzymał nawet Ronaldo 

Łukasz Fabiański: 8/10

Świetny występ Fabiańskiego, to główny powód, dla którego Manchester United nie uciekł z wygraną na długo, zanim faktycznie strzelił zwycięską bramkę. Niektóre z jego obron były z najwyższej półki. Akrobatyczne parady uniemożliwiały zawodnikom Manchesteru pewność wygranej. Nie mógł jednak zrobić nic, aby powstrzymać którykolwiek celny strzał Manchesteru United.

Wysoko grę Fabiańskiego ocenili także dziennikarze „Daily Mail”. Polaka chwalono za jego postawę i podkreślono, że momentami wręcz irytował Cristiano Ronaldo, wygrywając z nim wiele pojedynków.

Kurt Zouma: 8/10

Debiutując w Premier League na własnym stadionie Zouma miał także trudne zadanie, aby powstrzymać Cristiano Ronaldo. Francuz z większości akcji wyszedł śpiewająco, utrzymując Ronaldo z dala od trafień. Wygrał pięć pojedynków, stracił piłkę tylko dwa razy przez całą grę.