Piłkarze West Hamu w ostatnich dniach rozgrywali swoje mecze na Mundialu w Rosji. Nie każdy z zawodników mógł cieszyć się ze zdobycia punktów.

Javier Hernández rozegrał pełne 90 minut w barwach Meksyku w starciu z Koreą Południową. Meksykanie wygrali 2:1, a nasz napastnik wpisał się na listę strzelców. Dla Chicharito było to jubileuszowe 50 trafienie w narodowych barwach.

Wślizgi – 1

Cheikhou Kouyaté pojawił się na placu gry w 65 minucie meczu reprezentacji Senegalu z Japonią. Lwy Terangi zremisowały z Azjatami 2:2. Senegalczycy są coraz bliżej wywalczenia awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Świata.

Wślizgi – 1

Niestety swoich szans na zaprezentowanie umiejętności nie dostał Łukasz Fabiański. Polak przesiedział cały mecz Orłów Nawałki. Niestety Biało-czerwoni przegrali 0:3 z Kolumbią i mogą już się pakować do domu. Miejmy nadzieję, że nasz nowy bramkarz dostanie w czwartek szansę gry z Japonią.

Przebywający w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w West Hamie João Mário w poniedziałek zagrał w spotkaniu reprezentacji Portugalii z Iranem, które zakończyło się remisem 1:1 i premiuje drużyne narodową pomocnika do 1/8 finału. Choć trzeba przyznać, żę Portugalczycy mieli w tym meczu bardzo dużo szczęścia.

Ocena: 6,5/10.