Według dziennikarza Paula Browna, szef West Hamu United jest zdeterminowany, by wydobyć z napastnika Gianlucci Scamacci w sezonie 2023/24 to, co najlepsze i będzie starał się utrzymać reprezentanta Włoch w swoim zespole.

Według Calciomercato, Scamacca wzbudził zainteresowanie Romy i rzekomo mogą odbyć się rozmowy między obiema stronami na temat potencjalnego powrotu 24-latka do Serie A.

Brown stwierdził: O ile mi wiadomo, West Ham nadal jest bardzo zdeterminowany, aby spróbować odnieść sukces ze Scamaccą w składzie. Było kilka wskazówek z Włoch, że zawodnik chce tam wrócić, ponieważ sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Gracz czuje się jak ktoś, kto tak naprawdę nie pasuje idealnie do systemu Moyesa – Antonio powiedział to nawet w swoim podcaście nie tak dawno temu. Powiedziano mi, że plan jest taki, że chcą go w zespole i chcą spróbować wyciągnąć z niego to, co najlepsze w następnym sezonie.

Który napastnik jest łączony z West Hamem?

Możliwe, że West Ham United będzie działał tego lata, aby wzmocnić swoją linię napastników, ponieważ chcą budować grę na zwycięstwie w Lidze Konferencji Europy w zeszłym sezonie.

Według 90min, napastnik Arsenalu, Folarin Balogun, jest celem dla Młotów – kontakt został zainicjowany z reprezentantem USA, którego Kanonierzy wyceniają na 30 milionów funtów.

Napastnik Strasburga Habib Diallo to kolejne nazwisko na radarze West Hamu United w tym okienku. Wiadomo, że Brentford i Crystal Palace zapewnią rywalizację w wyścigu o podpisanie kontraktu z reprezentantem Senegalu – podał Football Insider.

Młoty śledzą zawodnika japońskiego klubu Jubilo Iwata – Keisuke Goto. 18-latek może zostać sprowadzony zgodnie z zasadą GBE, która gwarantuje, że gracze o znaczącym talencie, którzy nie kwalifikują się do pozwolenia na pracę, otrzymają zwolnienie z tego procesu. Wiadomo, że Sevilla, Juventus i Feyenoord obserwują Goto, który ma uderzające atrybuty fizyczne. Japończyk był typowany na wielki talent w swojej ojczyźnie i oczekuje się, że w pewnym momencie dokona pełnego przełomu w reprezentacji Japonii.