David Moyes w weekend zabiera drużynę do swojego ukochanego Glasgow na prestiżowy mecz towarzyski, w którym w Parkhead powinno zobaczyć go około 18 tysięcy fanów.

Moyes, który był graczem Boi z niecierpliwością czeka na mecz, który powinien pokazać Młotom dokładnie jak prezentuje się ich forma po przerwie wakacyjnej

Zezwolenie na uczestnictwo do 18 tysięcy kibiców – Szkocja rozluźnia ograniczenia COVID – zapowiada  fantastyczną okazję dla Moyesa, aby przygotować Młoty na wyzwania, które nadchodzą w pracowitym sezonie 2021/22 .

Każdy, kto wie coś o piłce nożnej, powiedziałby, że jest podekscytowany pójściem na to spotkanie i myślę, że jeśli rzeczywiście będzie dozwolonych około 18 tysięcy kibiców, to tyle będzie. To fantastycznie, ponieważ gracze muszą się do tego ponownie przyzwyczaić.

To, na co tak naprawdę liczymy, to to, że pierwszy mecz sezonu będzie kontynuowany na pełnych kibiców stadionach, – tego naprawdę chcemy – powiedział Moyes.

Glasgow to moje miasto, więc dobrze je znam. Mam tam wielu przyjaciół, na mecz przychodzi mój tata, więc wspaniale jest móc tam być.

Sobotni przedsezonowy mecz pomiędzy West Hamem United i Celticem rozpocznie się o 15:00. Można go będzie śledzić  na żywo za pośrednictwem whufc.com i kanałów w mediach społecznościowych.

Żadne bilety wyjazdowe nie są dostępne dla fanów West Ham United. Zgodnie z ograniczeniami Covid-19, nadal obowiązującymi w Szkocji, kibice nie powinni podróżować do Glasgow.