Sympatycy West Hamu przenieśli się na Twittera reagując mocno na fakt, że Nathan Trott opuścił klub i dołączył do francuskiej drużyny Nancy na wypożyczenie. Są zdesperowani, że nie widać żadnych wzmocnień w drużynie seniorskiej, a David Moyes dokonuje tylko transferów do drużyny młodzieżowej

Levi Laing, Armstrong Okoflex, Thierry Nevers i Pierre Ekwah Elimby przybyli tego lata na stadion w Londynie. Jednak w tym sezonie prawdopodobnie wszyscy będą występowali głównie dla drużny młodzieżowej – do 23 roku życia.

Fani West Hamu błagają Moyesa i co ważniejsze – GSB, aby poważnie potraktowali czas na transfery

Felipe Anderson niedawno odszedł do Lazio. Fabian Balbuena także opuścił klub. Opcje Moyesa są w tej chwili naprawdę nikłe, a z każdym dniem szansa i nadzieja na wzmocnienia przygasa coraz bardziej.

Fani West Hamu są coraz bardziej sfrustrowani z każdym mijającym dniem

Zespół mediów społecznościowych ogłaszający nowe numery koszulek dla graczy, tak jakby to było coś, czym należy się ekscytować w tej chwili, tylko pogorszył sytuację wśród sympatyków londyńskich Młotów. To naprawdę nie pomaga!

Nathan Trott wzmocnił Nancy

Nancy – drużyna Ligue 1 – wzmocniła szczupłą kadrę po raz czwarty tego lata, pozyskawszy bramkarza West Ham United.

Trott (22) dołącza do wypożyczenia na nadchodzący sezon i będzie rywalizował z obecnym bramkarzem pierwszego wyboru Baptiste Valette (28).

Reprezentując Anglię na poziomach U15, U17 i U20, Trott nie zagrał jeszcze w lidze seniorskiej dla West Hamu, ale w sezonie 2019/20 zagrał w ośmiu meczach pucharowych.

Po gorszych wynikach w ostatnich latach – często z widmem spadku – Nancy, pod wodzą nowego trenera Daniela Stendela, będzie chciała w tym sezonie awansować poziom wyżej .