Moyes zadowolony ze sztabu szkoleniowego

Opiekun West Hamu United David Moyes skompletował zespół swoich asystentów. Szkot jest zdania, iż sztab szkoleniowy jest skrojony idealnie i pozytywnie wpłynie na rezultaty drużyny w Premier League.

Moyes będzie mógł liczyć na wsparcie zatrudnionych niedawno Stuarta Pearce’a, Alana Irvine’a czy Billy’ego McKinlaya. Kolejnym pomocnikiem byłego sternika Evertonu będzie dotychczasowy trener bramkarzy The Hammers Chris Wood.

Każdy z członków nowego sztabu szkoleniowego West Hamu ma spore doświadczenie w swoim fachu, co w ocenie Moyesa pozwoli drużynie osiągnąć spory progres.

Z wielką radością chciałbym powitać Alana, Stuarta i Billy’ego w klubie, razem z Chrisem, który już tutaj był. Nie mogę się już doczekać aż zaczniemy razem pracować. Zależało mi na szybkim zatrudnieniu odpowiednich asystentów, dlatego cieszę się, że mamy przed sobą cały tydzień na wspólne przygotowanie drużyny – powiedział Moyes.

Pracowałem już z Alanem, Billym i Chrisem wcześniej, ale cieszę się też na współpracę ze Stuartem, którego dobrze poznałem przez ostatnie lata. Każdy z nich ma odpowiednią jakość. Wszyscy chcą jak najszybciej odcisnąć swoje piętno na zespole.

Musimy się skupić na ciężkiej pracy na treningach, dzięki czemu szybko osiągniemy zadowalające nas rezultaty – to wszystko – zakończył.

Krzysztof Hamrol
Kontakt: krzysztof.hamrol@gmail.com