Moyes: Razem mamy większą szansę na sukces

David Moyes oznajmił, że Młoty muszą trzymać się razem, szczególnie teraz, kiedy widmo powrotu do strefy spadkowej jest coraz bardziej widoczne.

Młoty przegrały już po raz drugi z Brighton w tym sezonie. W obu spotkaniach nasi rywale zdobyli łącznie aż sześć bramek. W sobotę udało się zmniejszyć rozmiary porażki o jedno trafienie, które oczywiście nie było wystarczające.

-To był kiepski mecz dla nas. W naszej grze nie dostrzegałem żadnej jakości. W pierwszej połowie mieliśmy kilka całkiem niezłych minut, ale nic poza tym – oznajmił trener The Hammers.

-Już raz udało nam się wyjść z trudnej sytuacji. Konsekwentnie idziemy po swoje.

Kibice Młotów po raz kolejny spisali się na medal. Szkot, który w sobotę został wyjątkowo ciepło powitany, poprosił fanów o wsparcie na tym trudnym etapie sezonu.

-Jeszcze nie zdążyłem dobrze poznać klubu i jego rytuałów, ale jestem pewny, że musimy trzymać się razem. To zwiększy nasze szanse na pozostanie w Premier League.

-Wsparcie było kapitalne. Musimy poprawić wyniki, ale bez was nie mamy na to szans.

Kluczowym piłkarzem w końcowej fazie kampanii może okazać się Chicharito. W sobotę ustrzelił szóstą bramkę w tym sezonie.

-Jego bramki dodają nam pewności siebie. To był typowy gol dla Javiera. Klasowe wykończenie wewnątrz pola karnego.