Chicharito: Musimy być zespołem

Chicharito uważa, że West Ham jako zespół musi być bardziej zżyty, jeżeli chce utrzymać się w Premier League.

Młoty w grudniu pokonywały Chelsea i zatrzymały Arsenal. Podopieczni Moyesa zdobywali również komplety punktów z takimi zespołami jak Stoke czy Huddersfield. Niestety londyńczycy pozwalali sobie na “podwójne” porażki z takimi klubami jak: Newcastle oraz ostatnio Brighton.

W sobotę, pomimo fantastycznej bramki Meksykanina, Młoty dotkliwie przegrały z Brighton.

-Musimy robić wszystko, co w naszej mocy, aby tylko uniknąć relegacji. Dwa tygodnie temu byliśmy na dziesiątym miejscu w środku tabeli – zauważył Chicharito.

Młoty dzięki pozostałym wynikom okupują 12 miejsce w lidze. Napastnik nie chce, żeby jego zespół musiał stale spoglądać na inne drużyny z nadzieją na gorsze rezultaty sąsiadów.

-Trudno jest się pogodzić z naszym ostatnim meczem. Szczególnie z tym, co wydarzyło się w drugiej połowie. Próbowaliśmy walczyć do końca, ale z marnym skutkiem.

Chicharito obiecał, że jeżeli zostanie desygnowany do składu, da z siebie wszystko w następnym meczu. West Ham w najbliższą sobotę ugości Watford na Stadionie Olimpijskim.

-Zamierzam poświęcić się w 100%. Teraz musimy rozpocząć przygotowania do meczu z Watford. Nie będzie to łatwy przeciwnik.