David Moyes ma nadzieję, że Michail Antonio nie zdecyduje się na zmianę drużyny narodowej i wkrótce dostanie powołanie od Garetha Southgate’a do kadry Synów Albionu.

W czwartek na łamach Daily Telegraph pojawiła się informacja, że napastnik Młotów zamierza zmienić reprezentację na Jamajkę, aby zwiększyć swoje szanse na udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata.

Menedżer Młotów David Moyes wierzy, że Mikey dostanie niebawem powołanie do reprezentacji Anglii i zaliczy oficjalny debiut w meczu o stawkę. Jeśli jednak tak się nie stanie i piłkarz wybierze Jamajkę to Szkot będzie go wspierał w tej decyzji.

Usłyszałem o tym dopiero w czwartek popołudniu. Nie rozmawiałem jeszcze z Mikeyem. Wciąż twierdzę, że on zagra jeszcze w reprezentacji Anglii. Jeśli będzie zdobywał dużo bramek to powinien dostać powołanie. Jeśli jednak zdecydowałby się reprezentować Jamajkę to z pewnością bym mu tego nie odradzał, bo to jego decyzja. Ale tak jak mówię. Jeszcze nie miałem okazji z nim o tym porozmawiać – powiedział szkocki menedżer.

W tym sezonie 30-latek rozegrał 16 spotkań w Premier League. Zdobył w nich sześć goli i zaliczył trzy asysty.