West Ham United zakończył okres przygotowawczy remisem 0:0 z francuską drużyną Ligue 1 w sobotni wieczór. Trudno było znaleźć prawdziwe szanse na gola obydwu drużynom. Kilku piłkarzy ku zaskoczeniu kibiców, nie pojawiło się w kadrze Młotów na dzisiejszy mecz.

  • Scamacca, pozostał  w Londynie, aby popracować nad swoją kondycją, zamiast podróżować do Francji na mecz z  Lens. Da mu to większe szanse na udział w meczu z Man City.
  • Aaron Cresswell i Michail Antonio pozostali także na miejscu, jednak oni borykają się z drobnymi urazami – miejmy nadzieję, że obaj będą dostępni na mecz otwarcia
  • Issa Diop nie pojawił dzisiaj się z powodu choroby (szczegóły nie są znane)

Młoty po kolejnym spotkaniu treningowym mają wiele do poprawy. Zapewne taki wynik jak padł dziś, chętnie wezmą w meczu otwarcia sezonu Premier League w przyszły weekend przeciwko Manchesterowi City, jednak nie będzie to takie łatwe.

Dziś podopieczni Moyesa wracają do domu po kolejnym cennym teście przeciwko kontynentalnym przeciwnikom, jednak od poniedziałku czeka ich ciężka praca, jeśli chcą powalczyć o punkty z drużyną Guardioli.

Jeśli chodzi o kwestie wzmocnień, to w tej chwili nie ma również żadnych aktualizacji dotyczących transferu Kostica. Trwają rozmowy z graczem, który najwyraźniej potrzebuje jeszcze dużo czasu i wiele negocjacji, aby dołączyć do Młotów.