Nathan Trott, młody bramkarz West Hamu, podobno przyciąga uwagę gigantów z Manchesteru. Zainteresowanie 19-latkiem ma przejawiać zarówno Pep Guardiola, jak i Jose Mourinho.

Mirror Football twierdzi, że regularny reprezentant Anglii U20 już od dłuższego czasu jest na listach klubów z Manchesteru. Zainteresowanie nim ma przejawiać również niemiecki RB Leipzig. Warto dodać, że klub ten łączony był również z innym młodym Młotem, Reece Oxfordem.

Trott na razie nie może liczyć na występy w podstawowym składzie Młotów. Na razie przegrywa rywalizację z Łukaszem Fabiańskim i Adrianem. 19-latek gra natomiast regularnie w drużynie U23 Młotów, oraz reprezentuje Anglię na poziomie U20. Jego znakomite występy miały przyciągnąć uwagę skautów zespołów z Europy.

Właściciele klubu mają jednak nadzieję, że Trott zdecyduje się pozostać w klubie. Prawdopodobnym jest, że wkrótce z Młotami pożegna się Adrian. Hiszpan stracił miejsce w bramce po transferze Fabiańskiego. Klub nie planuje zakupu kolejnego bramkarza, a zastąpić wychowanka Betisu miałby właśnie młody Trott.