Atakujący West Hamu United Michail Antonio zdobył nagrodę EA Sports Premier League Player of the Month za swoją postawę w lipcu 2020! 

Nasz numer 30. w lipcu strzelił aż osiem bramek w siedmiu występach. Dzięki jego postawie West Ham utrzymał się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii.

Jestem podekscytowany! Oczywiście, jako profesjonalny piłkarz zawsze dajesz z siebie wszystko. To świetne uczucie, gdy ktoś to zauważa i docenia – powiedział Mikey.

To zdecydowanie najlepszy okres w całej mojej dotychczasowej karierze. Mam nadzieję utrzymać swoją dobrą formę w przyszłym sezonie – oznajmił.

Michail Antonio odnotował również jeszcze jeden sukces: został pierwszym piłkarzem West Hamu w historii, który zdobył cztery gole w meczu wyjazdowym Premier League. Dokonał tego w meczu z Norwich City (4:0).

„Beast from the East” wyprzedził w konkursie takich zawodników jak Olivier Giroud, Harry Kane, Anthony Martial, Nick Pope, Christian Pulisic i Raheem Sterling.

Antonio wygrał głosami kibiców EA SPORTS, a także kapitanów 20 klubów Premier League oraz specjalnego panelu ekspertów piłkarskich.

Gratulujemy!