Mina Michaila Antonio po zakończonym meczu z Chelsea, mówiła chyba wszystko. Nasz napastnik zamiast móc cieszyć się swoją zdobytą bramką, musiał zmierzyć się z niesprawiedliwą porażką, która dosięgnęła dzisiaj Młoty.

To jest zawstydzające, żenujące… Zdarzyło się to już dwukrotnie – Nottingham Forest i dzisiaj. Punkty nie są łatwe do zdobycia w Premier League, a te wielkie błędy nas zabijają.

Gra jest szybka i widać było, że intencją Jarroda było przeskoczenie bramkarza, bo nie miał innej opcji. On również został popchnięty, więc nie tylko wyskakuje ze swojego toru biegu, ale także traci przez popchnięcie równowagę. Skoczył i lekko zahaczył bramkarza, ale nie ma wystarczającego kontaktu, aby móc powiedzieć, że to faul. Nie rozumiem tego.

Dotarłem do tego etapu, w którym po prostu myślę, że nie warto marnować energii na rzeczy, na które nie mam wpływu

Lekko popycham gracza, a on dostaje rzuty wolne, ja dostaję mocne popchnięcia i nic z tego nie mam. To się dzieje przez ostatnie trzy lata, więc muszę sobie z tym radzić, iść dalej i zobaczyć, co się stanie później, więc to bardzo frustrujące. Najbardziej rozczarowujące jest to, że nie mamy nic z dzisiejszej gry. Gdybyśmy mieli remis, i tak bylibyśmy rozczarowani, ale powiedzielibyśmy: „w porządku, przynajmniej coś mamy”, ale fakt, że nie mamy nawet punktu, jest trudne do zniesienia, bo nie jest sprawiedliwe nie z naszej winy.

Pierwsze trafienie w kampanii 2022/23

Tak, to mój pierwszy gol w sezonie w Premier League, więc mam nadzieję, że będę mógł na tym bazować. To pozytyw, który można wyciągnąć z gry i mamy nadzieję, że  wszyscy przeniesiemy dobre rzeczy na kolejne spotkanie.

Wygląda na to, że w zespole mamy graczy, którzy będą strzelać – Maxwel wszedł i „strzelił” w słupek –  było blisko gola, a Lucas wygląda, jakby szybko się aklimatyzował

Tak, Maxwel był dobry w zeszłym sezonie dla Burnley i miejmy nadzieję, że może mieć ten sam rozmach u nas. W przypadku Paquety, każdy wie jak jest dobry – musi teraz znaleźć swoją drogę na boisku. Na pewno możemy zobaczyć jego jakość. Miejmy nadzieję, że szybko odnajdzie się wśród nas.

W czwartek znów mamy mecz w Europie – chcemy wrócić do wygrywania

Gry są coraz częściej, a my pokazaliśmy jakość, jaką mamy przy piłce i mamy nadzieję, że uda nam się ją wprowadzić do gry w czwartek.