Niedzielny wyjazd do Nottingham Forest to powrót na znajomy teren dla napastnika West Hamu United. Antonio spędził nieco ponad rok w barwach Forest przed przeprowadzką do wschodniego Londynu, strzelając 19 goli w zaledwie 54 występach dla klubu City Ground.

Byłem tam przez sezon i cieszyłem się tamtym rokiem — powiedział Antonio. Naprawdę fajnie jest wracać w takie znane miejsca. Jestem bardzo podekscytowany. Oczywiście jadę tam w innych barwach. Mam do nich ogromny szacunek, ale zamierzam wyjść i wykonywać swoją pracę – miejmy nadzieję, że zdobędę bramki i cenne punkty.

Gianluca Scamacca dołączył tego lata do Młotów z włoskiego Sassuolo – Antonio cieszy się perspektywą pracy z 23-latkiem

Niezależnie od tego, czy będą razem na boisku, czy rywalizują podczas treningu, Antonio jest pewien, że zmotywują się nawzajem do większej wydajności i cięższej pracy.

To co widziałem podczas treningu, to jakość – kontynuował Antonio. Jego gra jest świetna, ma świetne uderzenie. Jak dotąd jestem pod wielkim wrażeniem.

Nawet podczas swojego debiutu w ostatni weekend, kiedy się pojawił się  na boisku, trzymał grę i dobrze nią zarządzał. Wygrał też kilka pojedynków główkowych. Fajnie będzie grać razem z nim i miło będzie go zobaczyć w akcji.

Każdy lubi rywalizację, ponieważ ona nas napędza, a on jest dla mnie kimś, kto mnie motywuje, bo próbuje zdobyć miejsce. Muszę zrobić to, co do mnie należy, aby mieć pewność, że utrzymam swoje miejsce w składzie, a to sprawi, że będę skoncentrowany i utrzymam się w miejscu, w którym chcę być.