Michail Antonio w przyszłym miesiącu ma zagrać w reprezentacji Jamajki. Wg nieoficjalnych doniesień, ma otrzymać powołanie do nadchodzących eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. 

Reprezentacja Jamajki zagra we wrześniu przeciwko Meksykowi, Panamie i Kostaryce

Napastnik West Hamu United został wybrany także do wstępnej kadry Jamajki na tegoroczny Złoty Puchar CONACAF. Antonio bardzo chciał wziąć udział w turnieju, ale ze względu na opóźnienie w zdobyciu paszportu, nie znalazł się w 23-osobowym składzie. Podopieczni Theodore’a Whitmore’a doszli do ćwierćfinału, gdzie przegrali 0:1 z USA.

Wiadomość ta niekoniecznie zachwyci fanów West Hamu i menedżera Davida Moyesa – Antonio jest obecnie jedynym napastnikiem w drużynie, a wiadomo jak podatny jest na kontuzje.

W tej chwili chcę tylko, aby grał dla nas dobrze, a najważniejszą rzeczą będzie dla niego utrzymanie formy i dobrej kondycji fizycznej – powiedział menadżer.

Moyes może być zdenerwowany nie tylko dalekimi podróżami, ale reprezentowanie Jamajki dodaje zawodnikowi potencjalnie osiem spotkań do harmonogramu przed końcem 2021 roku.