W najbliższą niedzielę West Ham United zmierzy się z liderem angielskiej Premier League – Manchesterem City. Szansę na pokazanie się z dobrej strony dostanie Adrian, który wystąpi w bramce Młotów dzięki pauzie Joe Harta.

Wielu kibiców uważa, że reprezentant Anglii niezbyt dobrze spisuje się pomiędzy słupkami bramki Młotów, dlatego powinien odpocząć od gry w pierwszym składzie. Okazją ku temu jest nadchodzący mecz z Obywatelami. Hart, który formalnie jest zawodnikiem Manchesteru City wypożyczonym do West Hamu, na mocy zapisu w jego kontrakcie nie może wystąpić przeciwko The Citizens. To daje szansę Adrianowi, by ten przekonał do siebie menadżera i na dłużej zagościł w wyjściowej jedenastce.

Podopieczni Pepa Guardioli zdobywają średnio trzy bramki na mecz i pozostają niepokonani w bieżącej kampanii. Biorąc to pod uwagę, Adrian nie mógł dostać lepszego meczu do pokazania na co go stać. Hiszpan z pewnością będzie miał pełne ręce roboty.

W obecnej kampanii mierzący 1,90 m golkiper The Hammers rozegrał jedynie trzy mecze w EFL Cup. Dwukrotnie zachował czyste konto oraz stracił dwie bramki.