Brady przeprasza za wyniki drużyny

Wiceprezes The Hammers Karren Brady przeprosiła grupę blogerów i youtuberów reprezentujących środowisko kibicowskie za fatalną postawę piłkarzy w meczu z Evertonem (0:4).

Członkini zarządu West Hamu United organizuje cykliczne spotkania z grupą blogerów i youtuberów, którzy zajmują się tematyką West Hamu. Konsultacje te mają na celu przekazanie informacji każdej ze stron na temat spraw, które nurtują kibiców, a także uzyskanie wiedzy na temat planów kierownictwa klubu. Wśród zaproszonych są przedstawiciele takich portali i kanałów, jak claretandhugh.info, The West Ham Way, Sex Drugs & Carlton Cole, kumb.com, Hammers Chat, Blowing Bubbles Fanzine czy West Ham Fan TV.

Oprócz przeprosin za wysoko niezadowalającą postawę zespołu w bieżącej kampanii, Karren Brady zapewniła, że zarząd wspiera nowego menadżera i planuje przeznaczyć znaczną sumę pieniędzy na wzmocnienia w zimowym okienku transferowym, by zwiększyć szanse na utrzymanie się w elicie angielskiej piłki.

Spotkanie zostało opisane jako szczere i konstruktywne, gdyż blogerzy przepytali wiceprezes z polityki transferowej, finansów klubu, problemy stadionowe i inne sprawy bezpośrednio dotyczące fanów.

West Ham Poland

FREE
VIEW