Według Il Mattino, West Ham rozważa pozyskanie tego lata napastnika Paris Saint-Germain, Mauro Icardiego. Młoty ciężko pracują nad znalezieniem gracza, który zapewni Michailowi Antonio rywalizację w następnym sezonie.

Przyszłość Icardiego w paryskim klubie jest niepewna, ponieważ obecni mistrzowie Ligue 1 prowadzą zaawansowane rozmowy na temat pozyskania latem napastnika Sassuolo – Gianluca Scamacca.

Icardi jest z francuskim klubem od lata 2020 roku, kiedy przeniósł się z Interu Mediolan z Serie A za 45 milionów funtów

Jest typem napastnika, który w zasadzie gwarantuje gole, jeśli jest dobrze prowadzony i ma współpracę na boisku. Na nieszczęście dla 29-latka, nie grał on regularnie w pierwszym zespole i zapisał na swoim koncie tylko cztery trafienia w niedawno zakończonym sezonie z PSG.

W 24 występach, jakie miał okazję dać w drużynie Pochettino, rozpoczął tylko 10 z nich we wszystkich rozgrywkach

Jeśli Młoty podpiszą z nim umowę i zagrają konsekwentnie, mogą być prawie pewni, że da im to, czego potrzebują. Biorąc pod uwagę, że Jarrod Bowen już cieszy się ze współpracy z takimi zawodnikami, jak Harry Kane i Tammy Abraham dla swojej reprezentacji, byłby szczęśliwy na wiadomość o grze u boku innego światowej klasy napastnika.