Arthur Masuaku i Andriy Yarmolenko wyleczyli urazy z którymi borykali się w ostatnich tygodniach. Obaj zawodnicy pierwszego zespołu, wystąpili w piątek w spotkaniu drużyny do lat 23 z Leicester City.

Młoty U-23 pokonały Lisy 3:1 i nadal zachowują szanse na utrzymanie w pierwszej dywizji. Gole dla West Hamu zdobyli Freddie Potts, Keenan Appiah-Forson oraz Conor Coventry.

Masuaku i Yarmolenko przebywali na murawie przez 75 minut. W składzie zobaczyliśmy też kilku piłkarzy, którzy ostatnio gościli w kadrze meczowej pierwszego zespołu – Mipo Odubeko, Fredrika Alvesa czy Jamala Baptiste’a.

„Król Arthur” i „Yarmo” mają być do dyspozycji Davida Moyesa na mecz z Wolves po przerwie na spotkania reprezentacji. Podobnie sytuacja ma się z Pablo Fornalsem, Ryanem Fredericksem i Angelo Ogbonną. Wydaje się więc, że w decydujących meczach menedżer Młotów będzie miał do dyspozycji praktycznie całą kadrę.