Po dobrych występach Toniego Martineza w drużynie U23, fani Młotów domagają się, by Slaven Bilić dał szansę Hiszpanowi w pierwszym zespole Młotów. Chorwacki menedżer wyznał, że rozważa włączenie do seniorskiej drużyny utalentowanego napastnika. Ponadto 48-latek planuje częściej korzystać w tym sezonie z usług Reece’a Oxforda.

Antonio Martinez jest jednym z objawień tego sezonu Premier League 2. W 11 spotkaniach dla zespołu U23, zdobył aż 12 bramek i coraz poważniej puka do drzwi pierwszej drużyny. Reece’a Oxforda nie trzeba nikomu przedstawiać, bo młody Anglik pokazał już w poprzednim sezonie jak wielki talent w nim drzemie. Po podpisaniu nowej umowy i wyleczeniu kontuzji będzie częściej brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

Niewykluczone, że Martinez znajdzie się w 18-stce na spotkanie Pucharu Anglii z Manchesterem City, które odbędzie się 6 stycznia na London Stadium. Występ byłego gracza Valencii w okresie świątecznym jest wykluczony, ponieważ Toni przebywa obecnie z rodziną w Hiszpanii i wróci do Londynu po Nowym Roku.