Berahino trafi na London Stadium?

Istnieje spora szansa, że nowym napastnikiem West Hamu zostanie Saido Berahino. Snajper WBA znalazł się w kręgu zainteresowań Slavena Bilicia i być może wkrótce zobaczymy go w koszulce Młotów.

23-latek będzie w przyszłym okienku transferowym łakomym kąskiem dla wielu klubów, ponieważ jego obecna umowa z The Baggies wygasa wraz 30 czerwca 2017 roku. Piłkarz chciał odejść z The Hawthorns już kilka okienek temu, ale działacze klubu odrzucali oferty, co otwarcie skrytykował zawodnik. Przez to często się odsuwany od składu i pomijany przy dniach meczowych.

West Ham ma zamiar ściągnąć gracza po kosztach w styczniu, choć niewykluczone jest również wypożyczenie. Po okresie “pożyczki” włodarze Młotów mogliby pozyskać Berahino na zasadzie wolnego transferu.

Problemem przy transferze Anglika urodzonego w Burundi, może okazać się jego menedżer. Agent gracza reprezentuje również Reece’a Oxforda. Młody piłkarz Młotów przedłużył ostatnio kontrakt z Młotami, co nie do końca pasowało menedżerowi, który mógł sporo zarobić na transferze 18-latka.

W tym sezonie Saido Berahino wystąpił rozegrał pięć spotkań w pierwszym zespole West Bromwich Albion.

West Ham Poland

FREE
VIEW