Mario wyceniony | West Ham United - polski serwis kibiców The Hammers

Mario wyceniony

Calciomercato na swoich łamach informuje, że Inter Mediolan podał cenę, za jaką gotowy jest sprzedać Joao Mario do West Hamu United.

Portugalczyk zasilił szeregi ekipy z San Siro w 2016 roku przechodząc ze Sportingu Lizbona. Włosi zapłacili za niego około 40 milionów funtów. Mario nie spełniał pokładanych w nim nadziei i coraz rzadziej dostawał szansę na grę. Włodarze Interu postanowili wypożyczyć go w ubiegłym zimowym okienku do West Hamu.

W Premier League rozegrał 11 meczów, strzelił dwie bramki i zanotował asystę. David Moyes w jednej z wypowiedzi komplementował portugalskiego pomocnika, przypisując mu spory udział w utrzymaniu Młotów w lidze.

Joao pomógł nam w wielu aspektach, jest dobrym piłkarzem. Strzelił kilka bramek, jestem szczęśliwy, że mam go w drużynie.

Jeśli West Ham zdecydowałby się na wykupienie 25-latka musiałby głęboko sięgnąć do kieszeni. Inter bowiem żąda za swojego gracza 27 milionów funtów.

Jacek Koślicki
Od narodzin związany z West Hamem a od 16 roku życia piszę na łamach WHUFC.pl i prowadzę profil na Facebooku. Zawsze dumny z bycia Młotem!