West Ham United Women ogłosił, że ​​Mackenzie Arnold podpisała z klubem przedłużenie umowy. 28-letnia bramkarka zagrała 42 spotkania dla Młotów, odkąd dołączyła do klubu latem 2020 roku i jest integralną częścią drużyny pod rządami poprzednich menedżerów, Matta Bearda i Olli Hardera. 

Arnold pozostanie w klubie także pod kierownictwem nowego menedżera, Paula Konchesky’ego. Bramkarka podpisała przedłużenie kontraktu do lata 2024 roku. 

W zeszłym sezonie zawodniczka kilkakrotnie wypracowała swojej drużnie zwycięstwa udowadniając, że jest istotną częścią zespołu. Osiągnęła dobre występy przeciwko takim zespołom jak Manchester City, Aston Villa i Reading, pomagając Młotom zdobyć najwyższą w historii liczbę punktów w Barclays FA Womens Super League. 

Arnold nie może się teraz doczekać nowego sezonu i ma ambicje co do tego, co klub może osiągnąć w przyszłości

West Ham jest klubem, w którym czuję się jak w domu. Jestem szczęśliwa i dumna z przedłużenia mojego pobytu w Londynie – powiedziała Arnold whufc.com. 

Poprawialiśmy się z każdym sezonem i jestem podekscytowana, widząc w jaki sposób kontynuujemy naszą pracę – miejsce w top 4-5 to coś, do czego jesteśmy naprawdę zdolni.