W sobotę 9 lutego, dwa miesiące przed 103 urodzinami zmarła Mabel Arnold, najstarsza posiadaczka sezonowego karnetu Młotów.

Mabel urodziła się we wschodnim Londynie 2 kwietnia 1916 roku. Pierwszy mecz Młotów obejrzała w 1934 roku wraz z mężem Dickiem, który od 1958 roku pracował w klubie jako trener i skaut. Dick zmarł w 1981 roku, jednak Mabel nie przestała chodzić na mecze. Wciąż wspierała Młoty kibicując im wraz z synem Grahamem.

Była posiadaczką karnetu sezonowego od 85 lat. Mimo wieku i problemów zdrowotnych wciąż można ją było spotkać na trybunach. Ostatnim meczem, w którym brała udział były derby z Tottenhamem w październiku ubiegłego roku.

Wszyscy w klubie są zasmuceni słysząc o śmierci Mabel, ale dumni i wdzięczni, że mieliśmy szczęście nazwać ją członkiem rodziny West Hamu United.  – powiedziała Karren Brady – Była to inspirującą damą, która zawsze będzie zajmowała szczególne miejsce w naszej historii i sercach wszystkich fanów. Mabel będzie nam Cię bardzo brakowało. – dodała wiceprezes West Hamu.