W każdą środę pojawia się informacja o Drużynie Tygodnia w FIFA 21. Na serwerach gry wylądowało właśnie siódme zestawienie z tej serii. Warto podkreślić, że w gronie dwudziestu trzech wyróżnionych zawodników znalazł się bramkarz West Ham United – Łukasz Fabiański.

Łukasz Fabiański obronił rzut karny w ostatnich sekundach meczu z Fulham. Dzięki temu reprezentant Polski znalazł się w Drużynie tygodnia FIFA 21. Bramkarz Hammers zachował także czyste konto i otrzymał specjalną kartę.

Fabian ma podstawową kartę w Ultimate Team, która ma 81 punktów, ale teraz została zwiększona do 84. To sprawia, że ​​jest szóstym najlepszym bramkarzem w Premier League.

Przed nim znajdują się tylko:

Alisson z Liverpoolu (90), Ederson z Manchesteru City (88), Hugo Lloris ze Spurs (87), de Gea z Manchesteru United (86) i Leno z Arsenalu (85).

Karta zwiększa ogólną ocenę podstawową Fabiańskiego z 81 do imponujących 84

Karta jest dostępna w paczkach FIFA 21 Ultimate Team od godziny 18:00 w środę 11 listopada do 17.59 w środę 18 listopada.

Fabiański zostaje drugim Młotem, który pojawia się w Drużynie Tygodnia w tym sezonie. Wcześniej włączono Jarroda Bowena.