Łukasz Fabiański potwierdził, że zespół będzie ciężko pracował, ponieważ dąży do zdobycia punktów niezbędnych do zapewnienia sobie bezpiecznej pozycji w Premier League. Bramkarz Młotów był sfrustrowany, że jego drużyna opuściła Selhurst Park bez żadnego punktu w sobotę – walczyli do ostatnich minut, strzelając trzy gole.

Wierząc, że zespół ze wschodniego Londynu będzie w stanie zrobić wystarczająco dużo, aby zdobyć wszystkie trzy punkty i zbliżyć się do bezpiecznej pozycji, polski golkiper powiedział, że zespół musi iść naprzód i zdobyć niezbędne punkty, aby uniknąć spadku. Fabiański jest pewien, że jeśli nadal będą w stanie pokazać swój charakter, zespół osiągnie zamierzone cele

Przegrywanie meczów jest zawsze trudne, zwłaszcza w takiej sytuacji, w jakiej my się znajdujemy – przyznał  Polak. Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni z sobotniego wyniku, ponieważ liczyliśmy na dobry występ, który przyniesie nam coś z gry, ale przegraliśmy. Musimy nadal pracować i skupić się na pozostałych spotkaniach, aby zdobyć jak najwięcej punktów, które utrzymają nas w lidze.

Następna kolejka, to wyjazd do lidera ligi – Manchesteru City w środę

W ostatnich tygodniach gracze Moyesa zdobyli punkt z drugim w tabeli Arsenalem i zagrali bardzo dobrze, przysparzając sporo stresu Liverpoolowi. Przegrali zaledwie 2:1, dlatego Fabiański wierzy, że jego drużyna może utrudnić grę Manchesterowi na Etihad Stadium.

W Premier League nigdy nie będzie łatwo – kontynuował. Mam tylko nadzieję, że ruszymy do przodu i dobrze przygotujemy się na mecz z Manchesterem City. Oczywiście są topowym zespołem, są na szczycie ligi i grają bardzo dobrze. Dla nas będzie to ogromne wyzwanie, ale musimy się do niego dobrze przygotować. Przed rozpoczęciem gry zawsze masz szanse. Należy trzymać się naszych zasad, ciężko pracować na boisku i zobaczymy, co się wydarzy.