Lubiany i kluczowy członek zespołu opuści klub

Menadżer ds. opieki nad zawodnikami, Hugo Scheckter jest osobą odpowiedzialną za dbanie o zawodników poza boiskiem. Odgrywa kluczową rolę w pomaganiu nowym zawodnikom w zaklimatyzowaniu się i zapewnia wsparcie ich rodzinom w nowych okolicznościach i miejscu.

„Oficerowie łącznikowi” są kluczowymi członkami każdego zawodowego klubu piłkarskiego szczególnie w Premier League, gdzie nowi zawodnicy często pochodzą z innych krajów.

Kluczowy człowiek gotowy do opuszczenia Młotów

Scheckter jest lubianym pracownikiem zaplecza Hammers. Ex podaje, że popularny Scheckter jest już mocno sfrustrowany w klubie. Jego decyzja zszokowała i zdenerwowała wielu ludzi z otoczenia.

Jak wiadomo ma on świetne relacje z graczami, ale też niezwykle pozytywną reputację u pozostałych pracowników klubu.

West Ham będzie potrzebował jego zastępcy przed styczniowym oknem transferowym

Pomimo że większość jego pracy dzieje się za kulisami, Scheckter może być rozpoznawalny dla fanów Hammers. Jest jednym z członków personelu zaplecza, który stał się popularny w mediach społecznościowych. Będzie go bardzo brakowało, gdy odejdzie.

West Ham będzie musiał działać szybko, aby znaleźć zastępcę na pokład Młotów. Wg doniesień, styczniowe okno transferowe nadejdzie bardzo szybko po odejściu Schecktera.

West Ham Poland

FREE
VIEW