Zdaniem Kena Dyera z London Evening Standard, West Ham United w ciągu najbliższych dni potwierdzi transfery Łukasza Fabiańskiego i Issy Diopa. 

West Ham uzgodnił warunki trzyletniego kontraktu z polskim bramkarzem za którego zapłaci około siedmiu milionów funtów. Oficjalne ogłoszenie nastąpi raczej dopiero w środę ponieważ 33-latek jest w kadrze Polski, która zagra dziś w meczu na MŚ z Senegalem.

Issa Diop przeszedł wczoraj testy medyczne w Londynie i oczekuje się, że zostanie nowym piłkarzem Młotów za 22 miliony funtów. Francuz podpisze pięcioletni kontrakt.

Everton i Sevilla mocno zabiegały o 21-latka, ale West Ham, którego nowym menedżerem jest Manuel Pellegrini chce bardzo szybko zakończyć spekulacje i pozyskać Diopa.

West Ham jest także zainteresowany Alfie Mawsonem. Niestety w negocjacje Młotów z Lazio w sprawie Felipe Andersona utknęły w martwym punkcie. Stołeczny klub zaoferował Włochom 30,5 miliona funtów. Rzymianie chcą jednak 42 milionów funtów, ponieważ muszą zapłacić 25% z tego transferu Santosowi, czyli byłemu klubowi Brazylijczyka.