West Ham ma przewagę nad Liverpoolem w wyścigu o napastnika Fulham, Fabio Carvalho. 19-latek jest w tej chwili rozchwytywany po imponującej pierwszej połowie sezonu – zagrał 16 razy i strzelił siedem bramek.

Według The Sun, Liverpool rozważa złożenie w tym miesiącu oferty 5 milionów funtów za Carvalho – Młoty są również zainteresowane podpisaniem umowy z tym graczem. Carvalho był w tym sezonie objawieniem dla Fulham, dlatego przyciągnął uwagę silnych klubów.

Nadal istnieje napięcie pomiędzy The Reds i Fulham w związku z transferem Harveya Elliota, który może odegrać ważną rolę podczas rozmów transferowych. Media informują, że zarówno Leeds United, jak i Porto również pilnują sytuacji związanej z Carvalho.

Gracz ma kontrakt z klubem Championship do lata – zostało mu tylko sześć miesięcy. Opłata wyrównawcza może zabezpieczyć transakcję

Carvalho wpasowuje się w politykę rekrutacyjną Moyesa. Napastnik jest młody, szybki, wysportowany, utalentowany i niewątpliwie byłby głodny, by wykazać się na najwyższym poziomie. Zainteresowanie West Hamu Carvalho, byłoby również zgodne z wymaganiami Roba Newmana – nowego szefa rekrutacji.