Podopieczni Slavena Bilicia już w czwartek zagrają mecz rewanżowy z NK Domzale w ramach eliminacji do Ligi Europy. Niestety pierwsze spotkanie Młoty przegrały 1:2 i w czwartkowej potyczce będą musiały odrabiać straty. 

Spotkanie jest wyjątkowe ze względu na debiut Stadionu Olimpijskiego (a w zasadzie London Stadium). To będzie pierwszy mecz na nowym obiekcie. Mecz z trybun będzie oglądać komplet widzów, czyli 54 000 kibiców.

Na stadionie odbyła się już pierwsza sesja treningowa:

Stadion stadionem, ale Młoty muszą zrobić w tym meczu swoje. Odpadnięcie z NK Domzale to na pewno scenariusz poniżej oczekiwań zarówno kibiców jak i zawodników. Slaven Bilić musi sporo zmienić w grze swojego zespołu, gdyż ta tydzień temu wyglądała fatalnie.

Sytuacja kadrowa

Duet obrońców, który grali na Euro – Angelo Ogbonna i James Collins, wrócił już do treningów. Niestety w czwartek jeszcze nie zobaczymy tych piłkarzy na boisku.

Podobnie wygląda sytuacja Dimitri’ego Payeta. Francuz powinien dołączyć do zespołu pod koniec tego tygodnia.

W meczu z NK Domzale oczywiście nie zagra Aaron Cresswell ze względu na kontuzję, której nabawił się w trakcie jednego z meczów sparingowych. Slaven Bilić dwoi się i troi by znaleźć nowego skrzydłowego obrońcę, który mógłby zastąpić Cresswella. Póki co na tej pozycji będzie grał Sam Byram lub Havard Nordtveit.