David Moyes zasugerował, że Michail Antonio wystartuje w czwartek wieczorem w pierwszym meczu Ligi Europy z Dynamo Zagrzeb. 

31-letni napastnik Hammers został wczoraj wyrzucony z boiska w meczu z Southampton w St Mary’s – jest teraz zawieszony na wielkie starcie z Manchesterem United w przyszły weekend.

Moyesowi nie udało się sprowadzić nowego napastnika na London Stadium, podczas letniego okienka transferowego. Szkot jednak podpisał kontrakt z atakującym pomocnikiem Nikolą Vlasicem, a z takimi zawodnikami jak Jarrod Bowen i Said Benrahma ma wiele opcji, które mogą spowodować pojawienie się „fałszywej dziewiątki”.

Czy więc Moyes wypróbuje nowy system w  meczu Ligi Europy, biorąc pod uwagę, że starcie z Manchesterem United nadejdzie zaledwie trzy dni później?

Menadżer zasugerował dziennikarzom, że może zdecydować się na rozpoczęcie spotkania przeciwko Chorwatom z Michailem Antonio  w podstawowym składzie.

Antonio został zawieszony na mecz z Man United i może nie zagrać do 22 września – wtedy West Ham zagra w Pucharze Carabao i zmierzy się z Czerwonymi Diabłami ponownie (kilka dni wcześniej zagrają przeciwko sobie w Premier League).

Rozpoczęcie spotkania w Zagrzebiu z Antonio, będzie dobrym wyborem?

Ważne jest, abyśmy nie przegrali pierwszego meczu fazy grupowej Ligi Europy. Moyes wybierający Antonio do pierwszego składu, da Młotom największą szansę na pozytywny wynik meczu.