Według raportu TEAMtalk, West Ham United jest zainteresowany graczem drużyny Championship, Lewisem O’Brienem. Młoty rzekomo będą mocno obserwować gracza, by móc zaraz po otwarciu okienka podpisać umowę.

23-letni O’Brien był kluczową postacią Huddersfield w ciągu ostatnich kilku sezonów. Zapewne więc staną w obliczu wyzwania, aby utrzymać zawodnika w swoim klubie. TEAMtalk twierdzi, że zainteresowanie ewentualnym transferem gracza wykazują także: Leeds United, Crystal Palace, Wolverhampton, Burnley i Norwich City.

O’Brien był w Huddersfield przez całą swoją dotychczasową karierę – awansował z akademii do pierwszej drużyny. Został wypożyczony do Bradford City na sezon 2018/19, aby zdobyć doświadczenie – zagrał tam 46 spotkań.

Od czasu powrotu, pomocnik stał się regularnym graczem pierwszego zespołu Huddersfield  i w ciągu ostatnich kilku kampanii, wystąpił w 115 meczach, strzelając siedem bramek.

Nie jest niespodzianką, że kluby Premier League są zainteresowane pozyskaniem O’Brien’a

Jego występy odegrały do ​​tej pory kluczową rolę w przyciągającej wzrok kampanii Huddersfield. Obecnym celem O’Brien’a będzie pomoc swojej drużynie w utrzymaniu się w pogoni za najwyższą klasą rozgrywkową.

Gracz (we wrześniu 2020) podpisał ze swoją drużyną nowy kontrakt do 2025 roku, ale to w żaden sposób nie powstrzymujeinnych  klubów, przed chęcią pozyskania go.