Pomimo tego, że Manuel Lanzini od niedawna jest zawodnikiem West Hamu, to już zagościł w sercach kibiców Młotów. Argentyńczyk strzelił dwa gole w dwóch spotkaniach, które rozpoczął w pierwszym składzie. Ponadto Jewel został wybrany najlepszym zawodnikiem starcia Młotów z Liverpoolem na Anfield. Gracz nie kryje swojego zadowolenia z pobytu na Upton Park i zwycięstwa z The Reds.

 – To był wyjątkowy dzień dla mnie i całego zespołu. Wygraliśmy i graliśmy bardzo dobrze i to jest ważne. Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Klub i rozgrywki Premier League są doskonałe. Ludzie są bardzo uprzejmi dla mnie. Przyjechałem tutaj z innego środowiska, ale cieszę się pobytem tutaj. – powiedział wypożyczony z Al-Jaziry pomocnik.

Piłkarz bardzo szybko osiedlił się na Boleyn Ground i ma nadzieję, że ten sezon będzie przełomowy dla klubu, jak i dla samego zawodnika. Gracze Młotów przegrali już dwa spotkania na własnym stadionie, ale Lanzini twierdzi, że zawodnicy skupiają się w 100 procentach na każdym spotkaniu.

 – Staram się cieszyć się życiem w Londynie jak tylko mogę. Ale staram się również dużo odpoczywać i skupiać uwagę na mojej grze. To dlatego tutaj jestem! Zawsze będę dawał z siebie wszystko, aby okazać szacunek kibicom oraz klubowi. To na pewno pomoże mi w dobrych stosunkach z fanami. Jestem im wdzięczny za wsparcie jakim mnie darzą. Słyszałem, że istnieje długa lista oczekujących na bilety na przyszły sezon na nowym stadionie. To jest naprawdę dobre dla klubu. – zakończył Jewel