Lanzini na celowniku Fenerbahçe

Według Tureckich mediów, Fenerbahçe jest żywo zainteresowane pozyskaniem Manuela Lanziniego. 

W czerwcu bieżącego roku Max Kruse rozwiązał swój kontrakt z Fenerbahçe w niezbyt przyjemnych okolicznościach. Niemiec jest zdania, że klub nie wypłacił mu należnego wynagrodzenia za czas lockdownu podczas pandemii koronawirusa. Konfliktowi przyjrzeć się mieli przedstawiciele FIFA oraz włodarze ligi tureckiej. Sprawa pozostaje w toku.

Popularne Żółte Kanarki chcą załatać dziurę po swoim gwiazdorze i przeczesują rynek transferowy w poszukiwaniu nowej „dziesiątki”. Tureckie media podają, że jednym z kandydatów na nowego lidera drużyny ma być Manuel Lanzini.

Argentyńczyk po wyleczeniu kontuzji ma problem z powrotem do swojej optymalnej dyspozycji, przez co wypadł z łask Davida Moyesa. Większość czasu spędził na ławce rezerwowych, co Turcy chcą wykorzystać. Szkocki szkoleniowiec West Hamu United jest skłonny sprzedać popularnego Jewela, by zyskać fundusze na przyszłe transfery.

Manuel Lanzini rozegrał w bordowo-błękitnym trykocie łącznie 134 mecze, w których strzelił 21 goli i zanotował 20 asyst. Portal transfermakrt.de wycenia pomocnika na 16 milionów euro.

West Ham Poland

FREE
VIEW