Mentalność, pewność siebie i wiara w swoje umiejętności były ogromnym czynnikiem sukcesu West Hamu w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Ta jedność jest niezwykle widoczna po raz kolejny – tym razem widać zjednoczenie zespołu, który mocno wspiera Angelo Ogbonną po tym, jak przeszedł operację kolana.

Ogbonna ze swojego szpitalnego łóżka zamieścił wiadomość dla Młotów przed sobotnim meczem z Wolves – po porażce na Molineux, Kurt Zouma szybko wyraził swoje wielkie wsparcie dla Włocha.

Wszyscy jesteśmy z nim, wszyscy go kochamy – powiedział. Jest ważnym graczem dla klubu i zespołu i oczywiście chcemy, aby wrócił tak szybko, jak to możliwe.

Zouma jest pewien, że West Ham szybko odbije się po sobotniej przegranej na Molineux

To był rozczarowujący mecz, ponieważ chcieliśmy utrzymać dobrą formę i wygrać go, ale to się nie udało. Są takie dni i nam się przytrafił – dobrze rozpoczęliśmy mecz, ale po pierwszych 20 minutach powiedziałbym, że wszędzie na boisku było nas trochę za mało. Nie mogliśmy dobrze naciskać, bo przeciwnicy mieli piłkę i zmuszali do biegania więcej niż zwykle, no i straciliśmy bramkę w drugiej połowie.

Mamy wiele innych gier, które znów muszą dać nam pewność siebie

Mam nadzieję, że wygramy w Wiedniu w czwartek i zatrzemy ślad sobotniej porażki. Mamy czas na odzyskanie sił i przygotowanie się do gry. Wszyscy jesteśmy tutaj najlepszymi graczami, mamy przecież świetny skład. Musimy ciężko pracować, ale wiemy także, że nie wygramy każdego meczu w sezonie, bo to chyba nie jest możliwe dla żadnej z drużyn – chcemy wygrać większość z nich – zakończył rozmowę Zouma.