Utalentowany bramkarz zespołu U23, Węgier Krisztián Hegyi, podpisał nowy, trzyletni kontrakt z West Hamem. Na jego mocy 19-latek związał się z klubem do 30 czerwca 2025 roku.

Hegyi to podstawowy bramkarz drużyny do lat 23. W tym sezonie wystąpił w 18 meczach we wszystkich rozgrywkach, z czego w 14 spotkaniach Premier League 2. W tym czasie udało mu się zachować 6 czystych kont.

Reprezentant Węgier do 21 lat nie krył swojego zadowolenia z przedłużenia umowy:

To dla mnie wspaniała chwila, czuję się tu jak w domu. Mieszkam raptem kilka minut od ośrodka treningowego, a Londyn to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Moja rodzina bardzo się cieszy z moich sukcesów, dlatego jestem im bardzo wdzięczny. Chciałbym również podziękować moim trenerom, którzy nieustannie mnie motywują i sprawiają, że praca z nimi to czysta przyjemność. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować moją karierę w barwach West Hamu – skomentował Hegyi

Kiedy bramkarz dołączył do klubu ze wschodniego Londynu w 2019 roku, już wtedy uważany był za jeden z największych talentów w Europie. Każdy w klubie zdaje sobie sprawę, że taki diament należy dobrze oszlifować, dlatego też zdecydowano się na przedłużenie umowy. Ciągły progres, który osiąga Hegyi jest mocno zauważalny, albowiem drużyna U23 jest liderem Premier League 2, a także straciła najmniej bramek w całej lidze. Zarówno Węgier jak i sztab szkoleniowy Młotów mają ogromną nadzieję, że będzie się on nieustannie rozwijał, co zaowocuje grą w pierwszej drużynie na poziomie Premier League.