West Ham rozważa transfer obrońcy, podczas gdy Młoty rozpaczliwie potrzebują pozyskanie napastnika przed końcem stycznia. Ćaleta-Car byłby mądrym transferem, ale nie może być priorytetem. Pomyślnym zakończeniem okna byłby Chorwat i jednoczesne przybycie nowego napastnika.

Według Davida Ornsteina West Ham United rozważa ostatnią próbę pozyskania obrońcy Marsylii, Duje Ćaleta-Cara. Dziennikarz The Athletic poinformował, że pomimo potrzeby drugiego (po Antonio) napastnika, David Moyes szuka obrońcy. Niewątpliwie wzmocnienie na tej pozycji także jest potrzebne, patrząc na Issa Diopa i Craiga Dawsona, ale priorytet wydaje się nieco inny.

Michail Antonio nadal gra bez poważnej konkurencji, a West Ham rozważa sprowadzenie Ćaleta-Cara – czy to jest dobre rozwiązanie?

25-latek, który ma na swoim koncie 20 występów dla swojego kraju, jest na Stade Velodrome od 2018 roku

Podobno w tej chwili Młoty byłyby bardziej skłonne do złożenia oferty wypożyczenia, niż stałego kontraktu, ponieważ Angelo Ogbonna prawdopodobnie opuści tylko resztę sezonu. Klub Ligue 1 chciałby sprzedać gracza, nie wypożyczyć i tu pojawia się „konflikt”.

Ćaleta-Car, który w sobotę grał w wygranym 2:0 meczu Marsylii z Lens, był również wiązany z Liverpoolem i Newcastle United. 25-latek z Marsylią ma kontrakt do końca sezonu i nie uzgodnił jeszcze nowych warunków.