Cheikhou Kouyaté jest w klubie od kilku lat i po raz kolejny chce pokazać swoją wartość fanom Młotów, podczas bardzo ważnego poniedziałkowego spotkania z Stoke City.

Zdaniem Senegalczyka klub potrzebuje zaangażowania wszystkich podczas tego spotkania. Swoje muszą zrobić piłkarze, ale nie obejdzie się bez pomocy fanów.

Musimy ponownie zrobić swoje, bo nic jeszcze nie jest pewne w tym sezonie. Mamy kolejny ważny mecz w poniedziałek przeciwko Stoke. Oni tak samo jak my potrzebują punktów. Musimy wygrać ten mecz i wszyscy powinniśmy znać skalę tego spotkania. Jeśli wygramy ten mecz to zrobimy krok w górę tabeli.

Wszystkie mecze u siebie musimy wygrywać, ponieważ jest to bardzo ważny moment sezonu i potrzebujemy zaangażowania wszystkich w klubie – graczy, fanów i absolutnie wszystkich. Ostatnim mecz u siebie był niesamowity. W pierwszej połowie od razu czuliśmy wsparcie fanów i to ułatwiło nam grę. Kiedy grasz u siebie to zawsze potrzebujesz wsparcia fanów, a w meczu przeciwko Southampton, byli niewiarygodni. – przekonuje były gracz Anderlechtu Bruksela

– Potrzebujemy ich wsparcia ponownie w poniedziałek wieczorem, aby zdobyć komplet punktów.