Nie tak miała się rozpocząć przygoda Nayefa Aguerda w West Ham United. Marokańczyk doznał kontuzji kostki w meczu sparingowym z Rangersami i będzie musiał pauzować. Jak długo? Na razie nie wiemy.

Obrońca Młotów doznał urazu w pierwszej połowie starcia na Ibrox, w trakcie interwencji wślizgiem. Został zmieniony przez Issę Diopa w 23. minucie. Co po meczu na gorąco powiedział David Moyes?

Mieliśmy już prześwietlenie Nayefa i nie ma złamania w kostce, co jest dobrą wiadomością. Może to jakieś więzadła, albo skręcił kostkę – od razu spuchła mu kostka, więc musimy mieć nadzieję, że to nie problem.

Sytuację z urazem naszego defensora skomentował też ExWHUemployee. Informator Młotów stwierdził, że Aguerd przejdzie szczegółowe badania za kilka dni, gdy zejdzie obrzęk z jego nogi.

Kontuzja Aguerda spowodowała, że David Moyes ma problemy na środku obrony. Z urazem boryka się też Craig Dawson, a Angelo Ogbonna nie jest jeszcze gotowy na grę w większym wymiarze czasowym. Ponadto London Stadium opuścił Aji Alese. Na ten moment pewniakiem do gry, u boku Kurta Zoumy jest Issa Diop, który ostatnio był jedną nogą poza klubem, ale szkocki menedżer cofnął jego transfer do Fulham, choć najpewniej 24-latek odejdzie z WHU przed końcem okna.