Choć kibice Młotów mogą być szczęśliwi po zwycięstwie w Pucharze Ligi Angielskiej, to nie wszystkim zawodnikom jest do śmiechu. Carlos Sanchez doznał kontuzji, która może dla niego oznaczać zakończenie sezonu.

Kolumbijczyk wyszedł w podstawowym składzie Młotów na mecz Pucharu Ligi Angielskiej z Macclesfield Town. Było to pierwsze spotkanie w wyjściowej jedenastce od spotkania z Wolverhampton, które zostało przegrane przez jego błąd w końcówce spotkania. Nie udało mu się jednak odbudować zaufania kolegów. Przykre wydarzenie miało miejsce już w 10 minucie spotkania, kiedy to zderzył się z przeciwnikiem po czym przez długi czas nie podnosił się z murawy. Po konsultacjach ze sztabem medycznym, przy pomocy lekarzy opuścił boisko i pojechał na badania.

Póki co West Ham nie podał oficjalnej wiadomości o tym jak długa przerwa czeka piłkarza ściągniętego w ostatnim dniu okienka transferowego. Różne źródła informują, że jest to uraz kolana, który leczony będzie przez wiele miesięcy. Carlos Sanchez dołączył tym samym do Jacka Wislhere’a, Manuela Lanziniego, Andy’ego Carrolla oraz Winstona Reida, których nie prędko zobaczymy w tym sezonie.