Wiele wskazuje na to, że w czwartek wieczorem Slaven Bilić może zakończyć swój eksperyment z Michailem Antonio na prawej obronie. Byłego gracza Nottingham Forest na tej pozycji w meczu z Astrą Giurgiu może zastąpić Reece Burke. 

Antonio jest sfrustrowany decyzjami Slavena Bilicia, który widzi w zawodniku prawego obrońcę, ale jak powszechnie wiadomo piłkarz najlepiej czuje się na skrzydle. 26-latek mocno zdenerwował się po ostatnim meczu z Chelsea, kiedy to po własnym będzie sprokurował rzut karny dla The Blues.

Angielskie media donosiły, że w środę podczas treningu Młotów w Bukareszcie doszło do sprzeczki pomiędzy Biliciem i Antonio. Jednak obaj panowie doszli do porozumienia i prawdopodobnie nasz zawodnik na stałe zostanie przywrócony na prawą stronę pomocy.

Anglik ma w czwartkowym meczu zastąpić na prawym skrzydle Sofiane’a Feghouliego, który zmaga się z kontuzją ścięgna udowego.

Przewidywany skład na mecz z Astrą Giurgiu: Randolph – Burke, Reid, Collins, Byram – Obiang, Kouyate – Antonio, Noble, Valencia – Carroll.