Konferencja prasowa Davida Moyesa przed meczem z Liverpoolem

W godzinach porannych odbyła się dzisiaj przedmeczowa konferencja prasowa Davida Moyesa. Menadżer przedstawił najnowsze wieści przed jutrzejszym wyjazdem West Ham do Liverpoolu.

Oto najważniejsze tematy, które skomentował:

Forma Młotów

W zeszłym roku mieliśmy naprawdę pecha, że nie udało nam się osiągnąć dobrego wyniku w Liverpoolu. Pojawiły się oznaki poprawy – myślę, że teraz jesteśmy w stanie zrobić więcej. Chcemy grać konsekwentnie i myślę, że gracze do tej pory się z tego wywiązują. Jedynie mecz z Newcastle był słabszy pod tym względem.

Jutro najtrudniejszy mecz tej kampanii?

Grasz mistrzami i zawsze jest to trudna gra, ale jesteśmy w dobrej formie i musimy to wykorzystać.

Więcej o Antonio

Micky dla nas jest świetny. Jest ważnym członkiem zespołu. Nie uważamy, że jest źle, jeśli chodzi o jego kontuzję. Ale na tyle jest to poważne, że wystarczy, aby wykluczyć go z tej gry. Naprawdę pokazaliśmy świetną etykę zespołową. Potrafimy strzelić bramki z różnych części boiska, gramy dobrze, jednak Michaila Antonio będzie nam brakowało i to jest oczywiste.

Pablo Fornals

Spisał się naprawdę dobrze. Jest sympatycznym chłopcem, ciężko pracuje, wymagamy od niego więcej, bo chcemy więcej bramek i asyst. Chcemy by był bardziej zaangażowany. Jego energia i entuzjazm są niesamowite. Mamy zadatki na młodą grupę graczy, którzy dobrze sobie radzą i dają nam energię. Chcemy w tym kierunku podążać dalej.

Kontuzje Liverpoolu

Oczywiście wolałbym grać z Liverpoolem bez Virgila van Dijka, ale może oni patrzą na to w ten sam sposób, jeśli chodzi o Michaila Antonio?  Mam nadzieję, że mecz bez tłumu dopingującego gospodarzy, też może coś zmienić. Dla nas także najtrudniejszy jest wyjazd do Liverpoolu bez naszych kibiców, bez wsparcia naszej grupy fanów. To może mieć również dla nas duże znaczenie.

Drużna prezentuje się nadspodziewanie dobrze

Nie sądzę, żebyśmy przekroczyli oczekiwania. Zawsze wystawiałem drużynę, aby uzyskać najlepsze z możliwych wyników.  Byłem naprawdę zadowolony z punktów, które zdobyliśmy przeciwko Spurs i Man City. Pokazało to kierunek, w jakim podążamy.

Granie z mistrzami zawsze będzie trudnym meczem. Musimy starać się jak najlepiej to wykorzystać i myślę, że jesteśmy w dobrym miejscu. Gracze mają pewność siebie i mam nadzieję, że uda nam się to jutro pokazać.

O tym, jak harmonogram testuje składy w całej Premier League …

To pierwsza poważniejsza kontuzja, jaką mamy. Utrzymaliśmy chłopców w naprawdę dobrej kondycji. Zespół medyczny pracuje świetnie, co pozwala zawodnikom szybko wracać do pełnej dyspozycji. Może mieliśmy szczęście, ale mamy nadzieję, że tak pozostanie, ponieważ potrzebujemy zawodników, aby byli sprawni.

Nowe kontrakty

Na nowe umowy i informacje na ten temat będzie odpowiedni czas. Poczekajmy i zobaczmy.

West Ham Poland

FREE
VIEW