Jak donosi portal „Claret and Hugh”, kolejny zawodnik Akademii West Hamu, Veron Parkes, nie zdecydował się na podpisanie nowej umowy i najprawdopodobniej opuści wschodni Londyn.

Wszechstronny napastnik dołączył do West Ham z Crystal Palace w grudniu 2017 r. W wieku 16 lat, zadebiutował w Premier League U18 dla The Hammers w starciu z Southampton w styczniu 2018 r. Pierwszą bramkę zdobył w kwietni 2018 roku przeciwko Aston Villy.

Parkes rozpoczął sezon 2018/19 w bardzo dobrej formie, zdobywając pięć bramek w czterech pierwszych meczach Premier League U18. Dzięki temu wyczynowi awansował do U23, gdzie strzelał bramki w pierwszych dwóch spotkaniach, z Evertonem i Swansea City, w październiku 2018 roku.

Na chwilę obecną jest kilka zespołów, które chcą podpisać profesjonalną umowę z Anglikiem, po tym jak odrzucił ofertę West Hamu. W tym sezonie zanotował 11 bramek w 14 meczach dla drużyny U-18. Celtic, AS Monaco, New York Red Bulls, Fortuna Sittard i Heerenveen to kluby które najsilniej wykazują zainteresowanie piłkarzem.