The Hammers może nie być jedynym klubem, który chce podpisać kontrakt z Jesse Lingardem latem. Lingard jest wypożyczony z Manchesteru United i jest oczywiście nadzieja, że ​​zostanie na stałe w Londynie, ale ofensywny pomocnik zrobił ogromne wrażenie podczas swojego jeszcze krótkiego pobytu, nie tylko na swoich obecnych pracodawcach. 

Eurosport podał informację, że Leicester bacznie obserwuje sytuację, rozważając przedstawienie własnej oferty za Lingarda. W raporcie nie ma zbyt wielu szczegółów, tylko twierdzenie, że Lisy są zainteresowane i będą go nadal obserwować zawodnika i rozwój sytuacji.

28-latek ma kontrakt z Manchesterem United tylko do 2022 roku. Dlatego być może będą musieli go sprzedać tego lata, aby mieć pewność, że otrzymają opłatę za transfer.

Jestem pod wrażeniem tego dzieciaka, sposobu w jaki gra. Wiedziałem, że jest dobrym graczem, nie zrozum mnie źle… ale tak naprawdę zaskoczył mnie tym, jaki jest dobry – powiedział Mark Noble.

Ofensywny pomocnik rozkwita w West Ham pod okiem menedżera Davida Moyesa i wygląda na to, że odegra dużą rolę w dążeniu Hammers do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce tabeli Premier League w tym sezonie.

Młoty prawdopodobnie mają tutaj przewagę, wyłącznie dzięki temu, że Lingard ma szczególny związek z Davidem Moyesem. Zdobył już trzy gole, w tym kluczowego zwycięzcę przeciwko Spurs, a jeśli będzie tak dalej grał, będziemy na samym początku kolejki, aby go pozyskać.