Issa Diop po świetnym sezonie w barwach Młotów nie może narzekać na brak zainteresowania. O jego usługi starać się mają co najmniej trzy duże europejskie kluby.

22-letni obrońca trafił do West Hamu latem 2018 roku. Jeśli wierzyć w doniesienia medialne to Młoty rywalizowały o jego podpis między innymi z Barceloną, Lipskiem, Manchesterem City czy Chelsea. Ostatecznie kosztował on zespół ze Stadionu Olimpijskiego 25 milionów euro, które zostały przelane na konto Toulouse.

Diop przez sezon w West Hamie mocno się rozwinął, a jego usługami zainteresowały się kluby z europejskiej elity. Media wymieniają wśród nich głównie Manchester United, ale również Barcelonę i Paris Saint-Germain. Oficjalną ofertę jak do tej pory miały złożyć jedynie Czerwone Diabły, oferujące 50 milionów i jednego ze swoich zawodników – ale nie miał być nim zainteresowany Manuel Pellegrnii. Inne oferty mogą posypać się w najbliższym czasie.

 22-letni francuz rozegrał 38 spotkań w ubiegłym sezonie i strzelił dwie bramki. Jego wartość szacuje się już na około 50 milionów euro, Młoty nie chcą pozbywać się tego zawodnika i jedynie dobra oferta mogłaby przekonać Londyńczyków do zmiany zdania. Według nieoficjalnych informacji mówi się o kwocie sięgającej 70 milionów.