Johnson bliski podpisania nowego kontraktu

West Ham United jest bliski zawarcia nowego kontraktu z obiecującym obrońcą Benem Johnsonem. Anglik ma podpisać czteroletnią umowę, która zatrzyma go w klubie do 2023 roku. 

Rozmowy klubu z przedstawicielami gracza przebiegają bardzo dobrze i obie strony są bliskie porozumienia. Wszyscy mają nadzieję, że uda się sfinalizować kontrakt do końca obecnego sezonu.

Klub z London Stadium usilnie próbuje zatrzymać swoich najzdolniejszych graczy z akademii, poprzez nowe długoterminowe kontrakty. Warto wspomnieć, że w ciągu ostatnich miesięcy nowe porozumienia z klubem podpisali Declan Rice, Grady Diangana i Nathan Trott. Niebawem do tego grona dołączy 19-letni Johnson. West Ham zamierza także związać się na dłużej z Nathanem Hollandem i Conorem Coventry.

O młodym obrońcy ostatnio było bardzo głośno, dzięki jego debiutowi z Manchesterem City na Etihad Stadium. Ben stał się pierwszym zawodnikiem urodzonym w 21 wieku, który zagrał w oficjalnym meczu Młotów.

Johnson w ostatnim meczu z Newcastle nie mógł zagrać z powodu urazu, ale już jest gotowy do gry i niewykluczone, że znajdzie się w kadrze na spotkanie z Cardiff City.

West Ham Poland

FREE
VIEW