Według ExWHUemployee, West Ham chce w styczniu pozyskać obrońcę Nottingham Forest, Joe Worralla. Klub także rozpatruje pozyskanie reprezentanta Irlandii,  zawodnika  Derby County – Jasona Knight’a.

Młoty mają teraz kryzys związany z kontuzjami w defensywie

Angelo Ogbonna został już wykluczony z sezonu po kontuzji ACL w meczu z Liverpoolem w zeszłym miesiącu. Wiadomo już, że Kurt Zouma wypada ze składu na dłuższy czas po tym, jak w sobotę meczu z Chelsea doznał urazu kolana.

David Moyes będzie zmuszony do podpisania kontraktu z nowym środkowym obrońcą w styczniu. Istnieje wiele opcji – Młoty były już łączone z kilkoma najwyższej klasy graczami, w tym z asem Manchesteru City, Nathanem Ake i gwiazdą Burnley, Jamesem Tarkowskim.

Według ExWHUemployee 24-letni obrońca Nottingham Forest jest teraz na radarze Młotów

Informator West Hamu przemawiając w podkaście West Ham Way zasugerował, że Worrall może być celem dla Moyesa.

Środkowy obrońca, Joe Worrall z Nottingham Forest, jest kimś, kogo obecnie mocno obserwuje menadżer i jego pracownicy, szczególnie w obliczu tych kontuzji z którymi przyszło się zmierzyć West Hamowi

The Sun poinformowało o zainteresowaniu zawodnikiem jeszcze w maju – wydaje się, że Worrall byłby bardzo sprytnym dodatkiem dla West Hamu. 24-latek jest dobrze znany z tego, że dominuje w powietrzu i jest twardym środkowym obrońcą. Jest też niezwykle dojrzałym jak na swój wiek zawodnikiem i już zyskał miano prawdziwego lidera swojej obecnej drużyny. Worrall może być dostępny za 8 milionów funtów, ocenia się jednak, że Nottingham Forest wyceni go bliżej 12 milionów. Biorąc pod uwagę nasz obecny kryzys w defensywie, 24-latek byłby bardzo pożądanym dodatkiem na londyńskim stadionie.

Premier League to byłby bardzo ciekawy ruch dla Jasona Knight’a

Reprezentant Irlandii, Jason Knight, jest postrzegany jako cel nie tylko przez West Ham, ale i gigantów Premier League, takich jak na przykład Manchester City. Raport w Irish Daily Star twierdzi, że City poważnie rozważają ściągnięcie Knight’a, ale mają świadomość, że inne kluby (w tym West Ham) myślą o sprowadzeniu tego gracza.

Jak wynika z raportu w Football League World, niepewny stan finansowy hrabstwa Derby postawił ich w sytuacji, w której mogą być zmuszeni do sprzedania kilku swoich cennych graczy, a Knight jest jednym z nich.