Jesse Lingard wydaje się być w dobrym nastroju przed meczem z Leicester. Jeśli West Ham pokona podopiecznych Brendana Rodgersa, naprawdę zaczniemy wierzyć, że wszystko jest możliwe.

A jeśli Hammers zakwalifikują się do Ligi Mistrzów, będziemy wiele winni Jesse’emu Lingardowi. 28-latek do tej pory był rewelacyjny od czasu przyjścia z Manchesteru United do Wschodniego Londynu.

Teraz musimy tylko mieć nadzieję, że właściciele West Hamu zrobią wszystko, aby podpisać latem kontrakt z Jessem. A co teraz? Jeśli mamy pozostać w pierwszej czwórce, Lingard będzie musiał utrzymać swoją wyjątkową formę do końca sezonu.

Jesse Lingard zasugerował, że on i jego koledzy z drużyny są pewni pokonania Leicester i cały czas wierzą w to, że zagrają w Lidze Mistrzów

Jesteśmy genialni, podążamy we właściwym kierunku, a zespół jest pełen pewności siebie. Wszyscy chcemy skoncentrować się na następnym meczu, zdobyciu kolejnych trzech punktów i postawieniu nas na jeszcze lepszej pozycji.

Wierzę, że wszystko jest możliwe. Idziemy we właściwym kierunku i teraz do nas należy utrzymanie tej pozycji i utrzymanie wysokiego poziomu nadchodzących występów. My lubimy koncentrować się na sobie i na tym, aby pokazać to co potrafimy robić najlepiej.

Wiemy, że Leicester to świetna drużyna, ale to samo dotyczy nas. Na boisku jest 11 na 11. Wchodzimy do gry pełni pewności i miejmy nadzieję, że uda nam się zdobyć trzy punkty. W tej chwili jesteśmy w naprawdę dobrym nastroju – mówiąc szczerze, cały zespół jest pozytywnie nastawiony –  dodał Lingard.

Jesteśmy o jeden punkt przed piątym Chelsea i trzy przed Tottenhamem i Liverpoolem, które zajmują odpowiednio szóste i siódme miejsce

Podopieczni Davida Moyesa zmierzą się jutro w kluczowym meczu z Leicester. Wystarczy póki co zwycięstwo na London Stadium i przyszłość West Hamu będzie wyglądała bardzo optymistycznie.